Риба пряного соління в Вінниці

    Хочете купити рибу пряного посолу в Вінниці? Якісну продукцію ви знайдете в компанії Бріз-Т!  Здійснюємо поставки товару великим оптом у встановлені терміни в усі райони Вінниці та Вінницької області.

    Слабосолона риба - смачний і поживний морський делікатес. Визнана природним джерелом здоров'я, вона містить кальцій, йод, вітаміни A, E, D, В12, поліненасичені жирні кислоти. При цьому, чим менше в рибній тушці солі, тим вона корисніша. Хочете купити слабосолену рибу в Вінниці? Пропонуємо вашій увазі рибну продукцію. У нас ви знайдете хамсу, скумбрію, оселедець, інші види риби слабкою солі за доступною для оптових покупців ціною.

    Продаж слабосоленої риби оптом в Вінниці

    БРІЗ-Т - постачальник рибної продукції власного виробництва. Реалізуючи слабосолону рибу оптом в Вінниці , ми представляємо її в різному вигляді: тушка, рулети з філе, шматочки. Останні, нарізані ідеально рівно, можуть бути використані як для подачі на стіл рибної тарілки, так і для приготування гарячої / холодної страви.

    Купити малосольну рибу у нас ви можете вигідно. Ми поставляємо продукцію  великим оптом у магазини, супермаркети, ресторани тощо. У віддалені регіони Вінницької області відвантаження з Вінниці здійснюється за домовленістю. Оплата за товар вноситься будь-яким зручним для клієнта способом. Для постійних покупців в компанії БРІЗ-Т діють спеціальні умови.

© 2024 СуперДовідка. Всі права під захистом. Розробка сайту СуперДовідка.